Анастасія Фещук. Кожен особисто

Маю за честь знайомити вас із фільмом « Маленька Міс Щастя » виготовлений кіно-компаніями : Fox Searchlight Pictures, Big Beach Films, Bona Fide Productions . Та режисерами : Jonathan Dayton, Valerie Faris
«Кожен особисто» , я назву свою рецензію щодо цього фільму саме так . Чому ? – запитаєте ви . Я спробую пояснити це вам …
Перед нами постає лінія з життя сім’ї Гуверів . Невеличкий клаптик з усього їх життя , який вмістив в собі подорож , історію цілком різних людей з схожими потребами — кожен з них має мету , але щоб її досягнути , їм потрібно об’єднатись .
Сім’я Гуверів :
– Олівер – Семирічна дівчинка , яка сильно любить їсти морозиво і раз у раз переглядати випуски з Конкурсу краси «Маленька міс Щастя». Далеко у душі вона мріє також стати переможницею цього конкурсу . Тому вона готує зі своїм дідусем танець для виступу . Все здається узгодженим і ось вона разом зі своєю сім’єю має їхати в Каліфорнію . Навіть , хоча Олівер має помітну різницю у вазі з усіма іншими учасницями це не зупиняє її . Є головною героїнею .
– Дідусь – надзвичайно позитивна та весела людина , хоча не кожен це помічає , а тим більше цінує . Дуже сильно любить свою онучку Олів . Постійно запевняє її в тому , що саме вона найпрекрасніша дівчинка на світі . Потайки він вживає наркотики . Але я все ж стараюсь сфокусувати вашу увагу на його позитивних рисах .
– Дуейн – Старший брат Олівер . Шкода , але спочатку ми найбільше помічаємо його замкнутість . Та він взагалі не розмовляє . Ні , не з народження . Він – підліток , який наслідує Ніцше . Дав обітницю мовчати . Хоче навчатись на пілота . Проте в кінці ми побачимо і хороші риси , як він підтримуватиме свою молодшу сестричку. Так , він заговорить , але через яке саме розчарування це йому вдасться ви побачите це самі .
– Шерл Гувер – Мама Олівер та Дуейна , котра піклується про своїх дітей та сім’ю в цілому . Вона намагається вирватись з цих буденностей , коли не вистачає грошей навіть на нормальну їжу . Вона хоче допомагати , але стомлена , розчарована . Приховано від свого чоловіка палить . Намагаючись цим втамувати біль.
– Річард Гувер – (чоловік Шерл Гувер ) щоденно перебуває на роботі , намагаючись забезпечувати сім’ю фінансами . Проте його не вистачає як члена сім’ї . Шерл так само як і дочка чекає від нього підтримки . Йому ж , комфортно перебувати у ролі майже посторонньої людини , яку зовсім не цікавлять банальні сімейні проблеми.

Пояснення до назви рецензії :
Чому «Кожен особисто» ? , тому що саме це мені подобається в задумці авторів : мати головну героїню проте не забувати про інших . Показувати кожного на одинці , наче його історію .
Завдяки такій задумці кожен з Гуверів все більше і більше відкривається під час фільму . Обожнюю ці моменти коли людина змінюється на очах , тому що відкриваються секрети , знімаються маски .
Кожен з них людина з своїм прихованим внутрішнім світом , своїми секретами .Їх історія — історія , яка відзеркалює реальність . Люди приховують свої бажання , закриваються в собі як Дуейн , боячись що їх не правильно зрозуміють або взагалі не захочуть зрозуміти. Це такий комплекс – залежність від чужої думки . Проте в кінці ця ж сама сімейка з комплексом недовіри , залежності , доведе зовсім протилежне – цього можна позбутись , головне не мовчати
Конкурс краси і є клумком сплетеним з людей які хочуть вам щось довести , порадити , принизити . Можна бути холодним до чужої думки і це буде цілком нормально Гувери навчаться цьому . Вони зрозуміють це , коли почнуть розуміти себе і слухати інших . Сім’я цілком справиться з завданням забити на всіх інших та жити як тобі захочеться (в цьому і сенс фільму !)
Кожен з усіх сил підтримує Олівер , яка все-таки виходить на сцену та показує свій номер . Шкода тільки , що дідусь не зміг побачити
Дуже смішним та приємним моментом стає як під час виступу на сцену вибігали різні люди та запевняли закінчити негайно номер , а Олівер продовжувала його до кінця. Для інших це Конкурс Краси , який показує найкращих , але з іншої сторони (котру бачимо ми з вами ) руйнує маленьких дівчат, які повністю з ніг до голови в пудрі , блістках , старазах , паєтках . А для Олів ,бажання просто показати себе такою як вона є … насправді якою є . Та станцювати танець
Показати всім присутнім байдужість до цієї божевільної метушні під назвою Конкурс краси – напевно це і мав на увазі дідусь який розучував танець для виступу , разом з онучкою .
Усіх присутніх шокує виступ Олівер . Тобто шокує як і номер так і незалежність , впевненість зовсім юної дівчинки Олів .
І порада від мене : фільм іде 01:42:34 , не пошкодуйте цей час для приємного перегляду не менш приємного фільму .

Made by
Вебстудія створення сайтів