Авторам

Часопис приймає до розгляду:
– поезію (у т.ч. переклади);
– прозу (у т.ч. переклади);
– рецензії на книжки, кінофільми, театральні вистави, музичні новинки, твори візуального мистецтва;
– інтерв’ю з письменниками, художниками, музикантами, акторами;
– літературознавчі та мистецтвознавчі праці;
– есе;
– малюнки й фотографії для ілюстрацій.

Розглядаються лише українськомовні твори. Редколегія залишає за собою право відмовити в публікації, внести незначні правки та скорочення у надіслані матеріали. Художні твори публікуються в авторській редакції (прохання уважно вичитувати твори перед надсиланням). У разі потреби з авторами листуємося електронною поштою.

Видання неприбуткове. Публікація в часописі безкоштовна. Гонорарів редколегія не виплачує.

Дозволяється вільне поширення дописів у соціальних мережах. Передрук матеріалів – тільки з дозволу редколегії та авторів. Цитування матеріалів дозволяється лише за умови наведення джерела публікації – часопису ТекстOver (у мережі – активного індексованого гіперпосилання на сайт часопису).

До редакції надсилати файл твору (творів) у форматах .doc, .docx, .rtf або .odt (дуже просимо чітко розрізняти тире і дефіс, не використовувати табуляції та всіляких чудернацьких форматувань, особливо в прямій мові. У разі недотримання цього редколегія не розглядатиме твору). Після твору додати ім’я та прізвище автора (або псевдонім) та коротку довідку про творчу біографію (до 5-7 рядків).

Будь-які запитання можна ставити електронною поштою та в коментарях на сторінці часопису в мережі Фейсбук.

Made by
Вебстудія створення сайтів