Конкурс оповідань “Європа”

BXvuEFOBrgw

Літературно-мистецький часопис ТекстOver оголошує конкурс оповідань на тему “Європа”.

До участі в конкурсі приймаються раніше не публіковані в друкованих виданнях і в мережі оповідання (прозові твори) обсягом до 10 тисяч знаків (пробіли враховуються як знаки). Тема оповідання має стосуватися будь-якої країни Європи (крім Росії) або Європи загалом. Окрім цього застереження немає ніяких обмежень щодо тематики чи жанру твору.

Грамотність і стилістика викладу впливають на оцінку конкурсної комісії, тож дуже просимо авторів-учасників уважно вичитувати свої твори перед надсиланням на конкурс.

Надсилання роботи на адресу часопису з поміткою в темі листа “Конкурс Європа” означає, що автор згоден з наведеними на цій сторінці умовами конкурсу. Автор має розуміти, що у разі потрапляння у фінал чи перемоги в конкурсі права на використання його оповідання переходять до редколегії часопису ТекстOver (авторські права залишаються за авторами). Оповідання, які не потраплять до фіналу конкурсу, не публікуватимуться, редколегія часопису не претендуватиме на право публікації.

Конкурсна комісія відбере з надісланих десять оповідань-фіналістів, серед яких визначать три найкращих оповідання, які будуть опубліковані в часописі із зазначенням місця в конкурсі. Оповідання, що увійшли до фіналу, будуть опубліковані на сайті, а за окремим рішенням редколегії – і в часописі.

Редколегія часопису популяризуватиме всіма наявними засобами твори переможців конкурсу. Також ми проводимо переговори щодо надання переможцям і деяких цікавіших призів.

Роботи надсилати на адресу tekstover@gmail.com до 15 липня 2015 року. Результати конкурсу будуть оголошені у 4-му числі часопису.

Щасти!

Made by
Вебстудія створення сайтів