Яка книжка краща: електронна чи паперова?

Яка книжка краща: електронна чи паперова?

На це запитання кожен дасть власну відповідь. Хтось не визнає електронних книжок, а хтось вважає паперові фоліанти вчорашнім днем, якщо не позавчорашнім.

Обидва види книжок мають свої переваги. Ми пропонуємо молодим авторам спершу видати книжку в електронному форматі, оскільки це значно дешевше і дасть змогу познайомити зі своїми творами набагато ширшу аудиторію. У разі достатньої популярності вашої книжки можна буде замовити її друк на папері у друкарні. Або ще краща можливість: видати половину книжки електронно й оголосити передплату на повну версію книжки, зібрати таким чином гроші і видати паперовий варіант.

Видання електронної книжки в поширених форматах – можливість вивчити потенційних покупців. Це якщо розглядати книжку як товар, який має принести авторові якийсь заробіток.

Якщо ж ваша книжка – лише продукт вашої творчості, і мета видання полягає в тому, щоб доставити твір до читача, електронний формат має безумовні переваги перед паперовим. Скажімо, перше число нашого часопису за півроку від його виходу в мережу побачило вже майже 10 тисяч осіб. Чи багато паперових літературних журналів можуть похвалитися таким накладом? Для нас це – приклад того, як електронний продукт може крокувати світом за майже нульових витрат.

Таким чином, наша порада проста: не відмовляйтеся від мрії про власну паперову книжку, але й не ігноруйте прогрес, користуйтеся усіма його можливостями. Маєте змогу видати книжку для поширення в мережі – піднімайте вітрила і вперед! Таланить тому, хто йде до успіху.

Нехай щастить!

Запитайте у нас, як видати книгу: tekstover@gmail.com

Наша сторінка в мережі Фейсбук

Made by
Вебстудія створення сайтів