Калле Кнійвіля • Крим наш. Повернення імперії

obkl

Часопис “ТекстOver” доклався до спільного з членами Української Есперанто-Асоціації проекту. Цього разу ми зробили електронне видання книжки шведського журналіста Калле Кнійвіля “Крим наш. Повернення імперії”, де він оповідає про події анексії Криму 2014 року.

obkl22Калле Кнійвіля народився в місті Йоенсуу на сході Фінляндії в 1965 році. Вивчав історію, російську мову, займався східноєвропейськими студіями в університеті Лунда. У цьому ж місті він уже давно живе й працює кореспондентом «Сюдсвенска Даґбладет», найбільшої щоденної газети півдня Швеції.

За останні роки написав три книжки (трьома мовами: шведською, фінською та есперанто) про країни колишнього Радянського Союзу, перша з яких – «Люди Путіна» – отримала у Фінляндії престижну нагороду як найкраща фахова книга 2014 року. «Крим наш» – друга книжка автора, яка побачила світ у 2015 році, в першу річницю анексії Криму.

Книжку з есперанто переклали Петро Паливода, Володимир Гуртовенко, Михайло Лінецький, Олександр Грищенко, Олена Пошивана.

Завантажити PDF

Завантажити EPUB

Завантажити російську версію: PDF / EPUB

Made by
Вебстудія створення сайтів