Стартував Місяць написання романів

1057248_630x354

З 1 по 30 листопада триває National Novel Writing Month – Національний місяць написання романів, NaNoWriMo-2015.

Протягом місяця всі учасники – а долучитися може будь-хто – мають написати роман обсягом не менше 50 тисяч слів. Оскільки мета флешмобу саме в цьому – переможцем вважається кожен, хто досягнув мети.

Ми закликаємо всіх українських романописців спробувати сили і написати за місяць свій новий роман. Головний майданчик змагання – веб-сайт nanowrimo.org, де є вся інофрмація і функціонал для підрахунку кількості слів у творі. Долучитися до участі дуже просто – реєструйтеся на сайті і пишіть.

Що вам це дає?

По-перше – роман. Хочете – подавайте його у видавництва чи на “Коронацію слова”, чи використовуйте якимось іншим чином.

По-друге – упевненість в собі: ви можете за місяць видати в ефір новий закінчений літературний твір. Це рівень профі, хоч круть, хоч верть.

По-третє – “ТекстOver” опублікує уривки найкращих українськомовних романів на сторінках часопису.

По-четверте – най-найкращий (або кілька най-най) українськомовних романів ми абсолютно безкоштовно видамо окремими електронними книжками і допоможемо поширювати їх через мережу Інтернет. Комерційного успіху гарантувати не можемо – його зараз гарантувати не може ніхто, але розголос і певна відомість буде.

Отже: якщо ви зважилися взяти участь у NaNoWriMo-2015 – реєструйтеся, додавайте “ТекстOver” у друзі, і 1 грудня надсилайте нам повідомлення зі своїми уривками романів. І нехай вам щастить, романописці!

Не забудьте передплатити нові випуски часопису (форма внизу сторінки, це БЕЗКОШТОВНО!) і долучитися до нашої сторінки на Фейсбук.

Made by
Вебстудія створення сайтів