На Чернігівщині відбудеться II Міжнародний фестиваль «Lуtavrу»

З 18 по 22 вересня 2017 року в Чернігові, Ніжині, Варві, Куликівці, Корюківці та Седневі проходитиме ІІ Міжнародний фестиваль інтеграції слова у сучасному арт-просторі «Lуtavrу».

«Війни виграють не генерали, війни виграють вчителі та парафіяльні священики». Ці слова залізного канцлера Німеччини Отто фон Бісмарка стосуються не тільки освіти й духовного наповнення особливості, а й культури, кіно, літератури. І справді, країна, та перемагає у війні, стосується й гібридної, яка вкладає у розвиток свого, а не чужого, формує власний культурний простір. Велике для спротиву агресору має мова, як один із найкращих видів зброї. А забезпечують наповненням письменники. Саме бійці духовного фронту ведуть боротьбу, найперше за душі кожного громадянина. Саме від них залежить результат – Перемога над агресором. І ми повинні прикласти неймовірні зусилля задля нашої таки перемоги. Виходять у світ нові книжки, а у великих і малих містах відбуваються зустрічі з письменниками, літературно-мистецькі фестивалі.

Організатори фестивалю знайомлять з програмою заходів:

18 вересня – відкриття (м. Чернігів).
19 вересня (Корюківка, Куликівка, Варва, Чернігів).
20 вересня (Ніжин)
21 вересня (Седнів).

У рамках фестивалю жителі й гості цих міст зможуть насолодитися сучасною світовою літературою.

Організатор ІІ Міжнародного фестивалю інтеграції слова у сучасному арт-просторі “Lуtavrу” – громадська організація “Центр новітніх ініціатив та комунікації” (м. Ніжин, Тетяна Винник). Партнери фестивалю – Чернігівські облрада й ОДА, Чернігівська, Ніжинська, Корюківська міські ради, ГО “Медіа-центр “Свобода слова нового століття” (м. Корюківка, Віктор Татарин), МГО “Альтернатива” (м. Корюківка, Володимир Онищук).

Фестиваль «Lуtavrу» започатковано торік. У рамках проекту вийде друком альманах “Литаври”, до якого увійдуть сучасні твори понад ста письменників з Білорусі, Болгарії, Вірменії, В’єтнаму, Грузії, Iндії, Ірану, Китаю, Польщі, Сербії, Словенії, Туреччини, України, Хорватії, Чехії.

Під час першого фестивалю Чернігівщину відвідало близько 80 митців, провели понад 50 заходів у школах, вишах, бібліотеках Чернігова й Ніжина.

Made by
Вебстудія створення сайтів